Zdravím,
tak letos první větší krasac z krátké vycházky. Jedná se pro mě o novou lokalitu, na které jsem naposledy chytal před 17 lety. Proto jsem zvolil moderní a retro styl😊. Chleba a žížaly bohužel neuspěly, ale squid fruit jede 🐟👍
Vize do nového roku 2025
Zdravím všechny rybáře a rybářky do nového roku. Přeji všem vše nejlepší, hlavně zdraví a spousty rybářských úspěchů. Letos jsem si připravil pár změn a novinek, které budu během roku představovat. Jednou z nich je rozdělení boilie na zimní a letní lov. Jako zimní boilie budou Squid- Fruit a Sweet nut. Po oteplení vody, kdy…


Diskuze k článku