Logo

K boilies

Zde naleznete příslušenství k boilies

Obalovací pasta

Obalovací pasty jsou nedílnou součástí pro lov nejen na krátkých výpravách. Pro jejich rychlou účinnost a velkou atraktivnost, jsou vhodné i do chladné vody. Dodány mohou být ve všech čtyřech příchutích

(Red bomb, Sweet-Nut, Worm a Squid-Fruit).

Obsah balení činní 200g.

Cena obalovací pasty: 100kč

Balanc boilie

Tyto kuličky jsou opravdovým lákadlem na opatrné ryby. Díky její mírné vznášenlivosti, působí ve vodě zcela přirozeně. Díky této schopnosti, mají ryby k této nástraze mnohem větší důvěru. Balanc boilie se hodí, jak na běžné chytání tak i rybářské závody, kde v kombinaci s obalovaným těstem, jsou takřka neodolatelným soustem.

Balení obsahuje 150g boilie, zasypané hrubozrnnou solí o průměru 20mm.

Cena balanc boilie: 100Kč


Pop-Up

Navzdory dlouhodobého zkoušení a bádání, jsem dospěl k závěru, že Pop-Up Candy, je tou správnou volbou. Jedná se o ,,opravdové bonbóny“. Tyto Pop-Up, jsou doplněny o tři esence různé těkavosti a příchutí. V minulém roce, mě tyto plovky velmi překvapily, a proto je můžete vyzkoušet i Vy.

Vyráběny jsou v průměrech 12 a 16mm.

Obsah balení činní 45g.

Cena Pop-Up: 125Kč

Partikl

Poslední dobou, se mě hodně lidí ptalo, zda bych pro ně nepřipravil partikl, ať už ochucený nebo natural. Jelikož nejsem zastánce umělých konzervantů, tuto problematiku jsem řešil spíše v blízkém okolí nebo po telefonické dohodě. A proto, mě v případě zájmu klidně kontaktujte.

Co se týče používání a případná kombinace jednotlivých komponentů - najdete v sekci ,,tipy a rady“.

Během měsíce vydám jednu z prvních rad a tipů.

Objednávkový formulář

Máte zájem o boilies, doplňky k boilies nebo potřebujete připravit partikl na přání. Kontaktujte mě.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů Odeslat