Logo

Mé boilies

Zde si můžete vybrat z různé druhy boilies

Moje boilies

Protože se jedná o domácí produkty a ne o komerční nástrahy, neobsahují jednotlivé produkty umělé konzervanty, pouze soli, případně cukry. Absence konzervantů, může být v některých případech nevýhoda z důvodu plísně. Jak jsem na začátku zmínil, jedná se o domácí výrobky, u kterých se neklade důraz na dokonalý tvar kuličky, ale na její kvalitu. Doufám, že Vám moje produkty přinesou spoustu úspěchů. Poměr boilie je vyráběn ve 20mm a 24mm.

Red bomb

Jedná se o moje první boilies, které je pro mě bombou pro lov kaprů. Toto boilies mi přineslo po finální úpravě spousty krásných úlovků, včetně mého největšího kapra, který nastartoval domácí výrobu Latis baits. Jedná se o kořeněné boilies, doplněno o esenci Frankfurtské klobásy. Díky složení se dá Red bomb používat celoročně.

Cena Red bomb: 290 Kč/kg

Sweet-Nut

Cílem bylo vytvořit sladké boilies, které bude lákadlem pro kapry nejen ve studené, ale také v teplé vodě. Na první pohled velmi chutná a svou vůní velmi přitažlivá kulička. Směs je založena na mléčných proteinech, obohacena o tygří moučku a voňavé esence s vysokým obsahem sacharidů. 

Cena Sweet-Nut: 290 Kč/kg

Worm

Novinkou pro rok 2020 je dříve zmíněné boilie Worm. Cílem tohoto boilie bylo co nejvíce se přizpůsobit přirozeným potravám v naších vodách, proto toto boilie obsahuje račí moučku, nitěnky, patentky… Je lákadlem pro opravdu opatrné kapry.

Cena Worm: 340 Kč/kg

Squid-Fruit

Jedná se o upravenou verzi boilie Squid Fish pro rok 2021. Jak už název napovídá, toto boilies je založeno na rybích, olihňových a ovocných moučkách, podpořenou olihňovou a ovocnou esencí.. Výhodou tohoto boilie je celoroční použití.

Cena Squid-Fruid: 310 Kč/kg

Objednávkový formulář

Máte zájem o boilies, doplňky k boilies nebo potřebujete připravit partikl na přání. Kontaktujte mě.

Odesláním souhlasím se zpracováním osobních údajů Odeslat