Logo

Jarní šupináč od Sebastiána

Michal Latocha
Michal Latocha
18.04.2021

Dnes jsem dostal další zprávu od Sebastiána, který poctivě maká u vody a chytá pěkné jarní ryby, narozdíl ode mě, já jen vyrábím boilie pro ostatní nebo chodím na skialpy 🙂 .

Zdravím,
Poslední dobou jsem chodil na krátkodobé vycházky na jeden maličký revír. Naposledy když jsem tento revír navštívil tak jsem docílil tří záběrů z čeho se mi podařila zdolat jenom jedna ryba a to jsem pojal jako motivaci chytit další rybu. Na místo jsem dorazil okolo půl čtvrté. Jako návnadu jsem použil tygří ořech a boilie Squid-Fruit, které jsem si předem zalil vroucí vodou. Nástrahu jsem použil boilie stejně příchutě v kombinaci s plovkou Candy. Při stmívání jsem dostal razantní jízdu a už při souboji šlo poznat že jde o trošku „lepší rybu“. Nakonec z toho byl pěkně stavěný šupík.

Jen tak dál a děkuji za super report.

Sdílejte článek

Pinterest

Podobné články

Michal Tácha na Orliku

Čaute, po delší době se mi ozval starý známý Michal Tácha, s kterým jsem nějakou dobu nebyl v kontaktu. Před nedávnem mi napsal zprávu s tímto poznatkem: ,, Na jednu neutrálku jsem chytal pořád ryby do 70 cm tak ze zoufalství jsem tam dal dvě a za čtvrt hodiny záběr . Jsem na Orlíku s…

Sraz Latis baits

Zdravím sledující latisbaits, po třech letech nabíraní zkušeností a nových lidí jsem se rozhodl, že se tento rok pokusím uskutečnit první ročníku ,,Latisáků.“ Cílem tohoto srazu bylo se konečně sejít v plném počtu u vody a podebatovat nejen o rybách, ale taky o dalším vývoji atd. Aby sraz byl zajímavější, rozhodl jsem se, že si…

Diskuze k článku

Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář